Hizmetler

Müzik Prodüktörlüğü

Bir albüm veya şarkının söz, beste aşamasından alınıp tüm düzenleme, kayıt, edit, miks, mastering, enstrümanların çalımı, vokal koçluğu, gerektiği durumlarda söz veya besteye müdahale edilmesini içerir. Haluk Kurosman’ın müzik prodüktörlüğünü üstlendiği tüm albümler için tıklayınız.

Vokal Koçluğu

Bir şarkı veya albümün belki de en kritik noktası vokal performansıdır. Haluk Kurosman bugüne kadar müzik prodüktörü olarak imza attığı tüm albüm ve şarkılarda vokal koçluğunu da üstlenmiştir. Vokal koçluğu hizmeti vokal kayıt ve editinin yanı sıra stüdyo hizmetini de içerir.

Söz-Beste

Haluk Kurosman bugüne kadar hem tek başına, hem de birlikte çalıştığı şarkı yazarları ile bir çok şarkının söz ve bestesine imza atmıştır. Şarkıların tam listesi için tıklayınız.

Stüdyo

Stüdyo HK, uluslararası profesyonel stüdyo standartları ile dizayn edilmiş, sektörde endüstri standardı kabul edilen üst seviye cihazlar ve bilgisayar yazılımları ile donatılmıştır. İstanbul Maslak’ta yer alan stüdyoya ait fotoğraflar ve tıklayınız. Kayıt sırasında dahi çalıştırılabilen sessiz havalandırma sistemine sahip stüdyo her çeşit enstrüman kaydının yanı sıra seslendirme ve büyük ekranda senkronlu dublaj için uygundur. Stüdyoda isteğe bağlı olarak Aziz Berk Erten, Haluk Kurosman veya dışardan bir profesyonel teknisyenlik hizmeti verebilir. Ayrıca profesyonel teknisyenlerin kayıt-miks ihtiyaçları da karşılanabilir.

Miks - Mastering

Kayıtları tamamlanmış bir şarkı veya albümün masteringe hazır hale getirilmesi hizmetidir. Haluk Kurosman bugüne kadar müzik prodüktörü olarak imza attığı albümlerin tümünün mikslerini ve kimi albümlerin masteringini de üstlenmiştir. Tüm liste için tıklayınız.